Ośrodek Promyczek

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka Rehabilitacyjno-Wczasowego PROMYCZEK. Na naszej stronie znajdą Państwo zarówno ogólne informacje o obiekcie, jak i pełen cennik oferty turnusów rehabilitacyjnych, wczasów i noclegów. Życzymy miłego korzystania z naszej strony i zapraszamy do Ośrodka Promyczek. Cały teren ośrodka jest ogrodzony i posiada dozorowany parking.

Lokalizacja

Ośrodek mieści się w Sarbinowie Morskim, Gminie Mielno, 150 metrów od morza naprzeciwko pętli autobusowej z bezpośrednim zejściem na promenadę oraz plażę. Budynek składa się między innymi z 60 pokoi gościnnych, salek rehabilitacyjnych oraz stołówką dostępną w obiekcie. Ponadto posiada bibliotekę, salę taneczno-rozrywkową, kawiarnię, salę telewizyjną, plac zabaw oraz boisko wielofunkcyjne.

Sarbinowo

Sarbinowo oferuje wiele ciekawych krajobrazowo tras oraz przywydomowych szlaków turystycznych. Znajduje się tutaj wiele pięknie odrestaurowanych budynków przedwojennych wraz z najcenniejszym zabytkiem wsi neogotyckim kościołem z 1865 roku pw. Wniebowzięcia Najświetszej Marii Panny.